امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3727
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 238
محمدصالح جوکار نماینده یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمدصالح جوکار نماینده یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فضاسازی‌ها برای ورود مجدد هاشمی به عرصه انتخابات گفت: ما در دوره سازندگی شاهد مشکلات زیادی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و غیره بودیم و اینکه فردی که پیش از این امتحان خود را پس داده بار دیگر بخواهد در عرصه مدیریت کشور وارد شود شایسته نیست و مردم قطعا از چنین مسأله‌ای استقبال نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه امروز کشور به مدیری کارآمد نیاز دارد افزود: مدیریت کشور امروزه باید به دست فردی پرتوانی سپرده شود که با سرعت کار قوه مجریه را به پیش ببرد و مسیر تحقق چشم‌انداز 20 ساله را طی کند، بدیهی است در چنین شرایطی فردی که دارای سن بالا و توان جسمی کم است، نمی‌تواند به خوبی به وظایف مدیریتی خود در رأس قوه مجریه عمل کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: انتخاب مجدد کسی که در یک دوره 8 ساله ریاست‌جمهوری کشور را بر عهده داشته، در واقع بازگشت به عقب است و امروزه اداره کشور باید به دست افراد کارآمد، پرتوان و تحول‌خواه سپرده شود.

نماینده یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاندیداتوری هاشمی در انتخاباتهای گذشته خاطرنشان کرد: عدم اقبال عمومی از هاشمی در انتخاباتهای قبلی در واقع به دلیل تخریب وی از سوی اصلاح‌طلبان و تندروانی که در این جبهه بودند، صورت گرفت و کسانی که امروز دم از آمدن هاشمی می‌زنند آن روز به شدت به تخریب هاشمی می‌پرداختند و تنها عاملی که هاشمی را از آن ورطه نجات داد حمایتهای مقام معظم رهبری از وی بود.

جوکار ادامه داد: ورود هاشمی به عرصه انتخابات یک بازی تبلیغاتی است و چنانچه این مسأله اتفاق بیفتد نتیجه مثبتی برای وی به همراه نخواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها