امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37286
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 66
سید عباس عراقچی در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اینکه گفته شده سخنگوی وزارت امور خارجه سرپرست ...

سید عباس عراقچی در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اینکه گفته شده سخنگوی وزارت امور خارجه سرپرست فدراسیون نابینایان و کم بینایان شده، این خبر را رد کرد و گفت: همانطور که در مصاحبه با صدا و سیما نیز گفتم، بنده عضو هیئت رئیسه این فدراسیون هستم نه سرپرست و در حال حاضر آقای محمدرضا مظلومی سرپرستی این فدراسیون را برعهده دارد.

لازم به ذکر است خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس 26 مرداد ماه به نقل از فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان، از انتصاب عراقچی به عنوان عضو هیئت رئیسه این فدراسیون خبر داده بود.

در حکم حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برای عراقچی آمده است: با استعانت از خداوند متعال و بنا به پیشنهاد سرپرست محترم فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان و به استناد بند 6 ماده 8 اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی جنابعالی از تاریخ 26 /4/92 به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان منصوب می‌شوید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها