امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37289
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 49
حجت‏الاسلام والمسلمین محمدرضا مقدسی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در استان سمنان اظهار کرد: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر همواره برای ...

حجت‏الاسلام والمسلمین محمدرضا مقدسی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در استان سمنان اظهار کرد: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر همواره برای سالم‏سازی محیط جامعه اسلامی برنامه‏هایی را تدوین و اجرایی می‏کند.

وی ادامه داد: امسال براساس برنامه‏ریزی‏های صورت گرفته، قرار شده است تا طرح جدید تذکر لسانی با رویکرد اجتماع‏محور در 200 شهر ایران اسلامی به اجرا گذاشته شود.

جانشین اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: این طرح صورت اجرایی به خود می‏گیرد تا فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر به خوبی در جامعه ترویج و نهادینه شود.

مقدسی بیان داشت: با تمهیدات اندیشیده شده، تمام شرایط قانونی و قضایی در راستای اجرای این طرح مورد بررسی قرار گرفته است تا آمران به معروف و ناهیان از منکر بتوانند به درستی به وظایف خود در این راستا عمل کنند.

جانشین اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در پایان متذکر شد: همه مؤلفه‏ها برای حمایت از تذکردهندگان به افرادی که خارج از شئون اسلامی در جامعه رفتار و عمل می‏کنند، مهیا شده است و آمران به معروف و ناهیان از منکر می‏توانند در کشور با فراغ بال به وظیفه دینی و انسانی خود عمل کنند.

انتهای پیام/2249/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها