امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37304
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 78
غلامحسین مراقبی سخنگو و عضو هیئت امنا آثار بدیع الزمان فروزانفر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

غلامحسین مراقبی سخنگو و عضو هیئت امنا آثار بدیع الزمان فروزانفر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره جلسه اخیر هیئت امنا اظهار داشت: هیئت امنای آثار بدیع الزمان فروزانفر در نشست سی ام مرداد ماه 1392، بر آن شدند تا هرساله به سه پایان نامه، در زمینه مولوی‌پژوهی، جایزه نقدی هدیه دهد.

مراقبی در ادامه بیان داشت: باید یادآوری کنم که جایزه هر پایان‌نامه مبلغ ده میلیون ریال خواهد بود.

نیز هیئت بر آن شدند تا به ده مقاله که در زمینه‌های ویژگی‌های آثار مولوی و یا آثار بدیع الزمان فروزانفر باشد، پس از تایید داوران سه گانه، به هر مقاله مبلغ یک میلیون ریال هدیه اهدا کنند.

سخنگو و عضو هیئت امنای آثار بدیع الزمان فروزانفر با بیان اینکه این هیئت امنا در نظر دارد فیلمی مستند و روایی از زندگی و زادگاه بدیع الزمان فروزانفر بسازد، تصریح کرد: جایزه‌های سالانه بدیع الزمان فروزانفر هفته آینده به آگاهی همگان خواهد رسید.

به تازگی انتشارات دانشگاه تهران اقدام به انتشار آثار مرحوم فروزانفر کرده است؛ هیات امنای آثار مرحوم فروزانفر متشکل از سه نفر هستند که این آثار زیر نظر این سه تن منتشر خواهد شد، «اعلا ستوده» وکیل دو دختر شادروان فروزانفر، «غلامحسین مراقبی» و «مجید جهانی» هیات امنای انتشار آثار هستند.

انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها