امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37318
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 65
علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود جزو برنامه‌ریزی‌های وزارت تعاون، ...

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود جزو برنامه‌ریزی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، اظهار داشت: باید در این راستا مسائل مالی کشور حل شود و اکنون درآمدهای بودجه دولت به درستی محقق نشده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه هر اندازه بتوان درآمدها را افزایش داد دولت برنامه‌های مشخص و شفاف‌تری برای ایجاد اشتغال خواهد داشت، تصریح کرد: در این وزارتخانه به سهم خود حرمت و شأن کارگران و امنیت شغلی آنها را حفظ خواهم کرد و به دنبال رفع موانع تولید هستم.

ربیعی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه تشکل‌های کارگری و کارفرمایی از چگونگی اصلاح قانون کار گلایه داشته و خواستار ارجاع مجدد آن به دولت برای بررسی سه‌جانبه هستند، عنوان کرد: این لایحه در مجلس است و بگذارید در آینده راجع به آن نظر دهیم و مجلس نیز نظر مثبت در خصوص این موضوع دارد.

وی تأکید کرد: اصلاح این لایحه نیاز به مطالعه بیشتر دارد، تا بتوان در مورد آن نظر قطعی داد.

ربیعی در پاسخ به دیگر سؤال فارس در مورد تغییرات و تحولات در هیئت مدیره اتاق تعاون ایران گفت: این موضوع را در روزهای گذشته شنیدم و در حال پیگیری موضوع هستم.

به گزارش فارس پیش از این رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار و دیگر تشکل‌های کارگری عنوان کرده بودند که لایحه اصلاح قانون کار در دولت دهم بدون نظر تشکل‌ها به مجلس ارسال شده است.

همچنین در هفته اخیر برخی منابع آگاه خبر دادند در جلسه غیر رسمی و طی صورت جلسه‌ای عبدالهی رئیس فعلی هیئت مدیره اتاق تعاون جای خود را به عظیمی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در سمت ریاست هیئت مدیره اتاق تعاون ایران داده و همچنین خلیل زاده به جای داریوش پاکبین دبیرکل اتاق شده است.

انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها