امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37321
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 67
سردار محمدرضا نقدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه شهدا آیه‌های بیداری هستند، اظهار داشت: شهدا پرچم‌های ذکر و یاد خدا ...

سردار محمدرضا نقدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه شهدا آیه‌های بیداری هستند، اظهار داشت: شهدا پرچم‌های ذکر و یاد خدا هستند.

وی افزود: شهدا این فرصت‌ها را به ما می‌دهند که بعد از مدت‌ها فراموشی و نسیان نسبت به حقایق بزرگ، به خودمان برگردیم، بیدار شویم و بدانیم که چه میراث ارزشمندی برای ما به یادگار گذاشتند.

رئیس سازمان بسیج با اتفاقاتی نظیر شناسایی شهید خرم‌جاه گفت: این وقایع در کنار حوادث و مشکلاتش، شیرینی‌اش این ذکر و بیداری است که در میان ملت ما ایجاد می‌شود تا مردم باز به یاد سرمایه‌های گرانقدری که از بزرگان‌مان برای ما به یادگار مانده بیافتند و در مسیر آن حرکت کنند و باید این گنج‌های ارزشمند را ارج گذاشت و قدر دانست و سختی و تلخی‌هاش را شکر گفت.





 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت شهید ایرج خرم‌جاه در همدان خاطرنشان کرد: ما خدا را شاکریم یک مادر شهید بعد از 27 سال گمشده خودش را پیدا کرده و امیدواریم با عمل خود مقابل شهدا و این مادرها مدیون نبوده و روز قیامت رو سفید باشیم.

نقدی یادآور شد: 27 سال چشم انتظاری به زبان آوردنش ساده است، فقط یک لحظه‌ تصویر کنید که خانواده‌ای فرزند عزیزشان را در کوچه‌ای، محله‌ای، بازاری گم کنند.

وی گفت: این صبر و تحمل و ایستادگی، خط و راه این خانواده‌های ایثارگر و ویژگی‌های ارزشمندی است که خصوصیت این نسل و  ملت و سرزمین و ایده و آرمان ایران اسلامی ماست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: امیدواریم طوری عمل کنیم که در مقابل این صبر و ایستادگی‌ها شرمنده نشویم.

انتهای پیام/89020/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها