امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37322
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است پس از برررسی آخرین اخبار و اطلاعات واصله، برنامه‌های جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

تقدیر و تشکر از کامران دانشجو و حمیدرضا حاجی‌بابایی وزرای سابق علوم و آموزش و پرورش و بررسی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در دستور کار جلسات هفته آینده این کمیسیون قرار دارد.

بررسی پیش‌نویس طرح نظام آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای نیز عصر روز سه‌شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه می‌یابد.

کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آموزش‌های مهارتی کمیسیون مزبور صبح روز دوشنبه هفته آتی تشکیل جلسه می‌دهند.

کارگروه آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات صبح روز دوشنبه هفته آینده نشستی با موضوع تبادل افکار در مورد یکی از طرح‌های اعاده شده از شورای نگهبان خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها