امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37330
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است نماینده کمیسیون برای عضویت در هیئت امنای صندوق توسعه ملی را براساس جزء 9 بند «ج» ماده 84 قانون برنامه پنجم انتخاب و معرفی کنند.

انتخاب و معرفی نماینده کمیسیون به عنوان ناظر در شورای رقابت بر اساس جزء یک بند «الف» ماده 93 قانون برنامه پنجم و همچنین انتخاب و معرفی نماینده کمیسیون به عنوان ناظر در شورای پول و اعتبار بر اساس ماده 89 قانون برنامه پنجم در دستور کار جلسه عصر روز یکشنبه کمیسیون اقتصادی قرار دارد.

نماینده کمیسیون اقتصادی به عنوان ناظر بر فعالیت کارگروه اجرای ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده عصر روز یکشنبه در این کمیسیون انتخاب و معرفی می‌شود.

ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون صنفی کشور اعاده شده از شورای نگهبان و انجام انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون مشترک برای رسیدگی به طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی در محلس کمیسیون اقتصادی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

رسیدگی به لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی عصر روز سه‌شنبه در کمیسیون اقتصادی ادامه می‌یابد.

کارگروه پولی و مالی کمیسیون اقتصادی صبح روز دوشنبه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن را ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار