امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37334
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

انتخاب برخی از اعضای کمیسیون مزبور برای عضویت به عنوان ناظر در شورای پول و اعتبار، هیئت امنای صندوق توسعه ملی، شورای آمایش سرزمین، هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی و شورای رقابت، ‌در دستور کار جلسه عصر روز یکشنبه این کمیسیون قرار دارد.

انتخاب اعضای کارگروه بررسی صلاحیت و سوابق کاندیداهای تصدی ریاست دیوان محاسبات نیز عصر روز یکشنبه در کمیسیون برنامه و بودجه انجام می‌شود.

کارگروه بررسی قانون برنامه و بودجه درباره اقدامات به عمل آمده برای اصلاح این قانون گزارشی را عصر روز یکشنبه به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ارائه می‌دهد.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور عصر روز سه‌شنبه با حضور در جلسه این کمیسیون معرفی می‌شود و سپس طرح‌ها و برنامه‌هایش را ارائه می‌دهد.

کارگروه اجتماعی کمیسیون برنامه و بودجه عصر روز یکشنبه طرح تخصیص اعتبارات ویژه برای ازدواج جوانان را بررسی می‌کند.

کارگروه اقتصادی کمیسیون مذکور نیز روز سه‌شنبه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1366 و اصلاحات بعدی آن را ادامه می‌دهد.

کارگروه بررسی صلاحیت و سوابق کاندیداهای تصدی ریاست دیوان محاسبات کل کشور صبح روز دوشنبه سوابق داوطلبانی که برای این کمیسیون ارسال کرده‌اند را مورد بررسی قرار خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها