امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37336
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی طی جلسه‌ای در یکشنبه 3 شهریورماه، راهکارهای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی طی جلسه‌ای در یکشنبه 3 شهریورماه، راهکارهای فعالیت‌های فرهنگی استان مازندران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین طرح الزام دولت به عمل متقابل در قبال کشورها و سازمان‌هایی که از فعالیت رسانه‌ای ایران جلوگیری می‌کنند از دیگر دستور‌کارهای این کمیسیون است.

اعضای این کمیسیون طی جلسه خود در سه‌شنبه 5 شهریورماه از زحمات سید‌محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان تقدیر می‌کنند.

بررسی طرح اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون راجع به تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی شهر تهران زیرنظر شهرداری این شهر از دیگر دستور‌کارهای کمیسیون فرهنگی خانه ملت است.

همچنین اعضای این کمیسیون برنامه‌های سید‌رضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان را استماع خواهند کرد.

براین اساس نشست مشترک کارگروه‌های هنر، رسانه و گردشگری و خانواده، ورزش و جوانان برای بررسی طرح صدا و سیما برگزار خواهد شد.

کارگروه ارشاد و تبلیغات کمیسیون فرهنگی هم پیرامون راهکارهای امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولان ذیربط تشکیل جلسه می‌دهد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار