امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37337
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

انتخاب اعضای هیئت رئیسه این کمیسیون به جز رئیس کمیسیون که قبلا در صحن علنی انتخاب شده بود، در دستور کار نشست عصر روز یکشنبه کمیسیون اصل 90 قرار دارد.

محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ پیش از این در صحن علنی مجلس برای دومین سال فعالیت مجلس نهم به عنوان رئیس کمیسیون اصل 90 انتخاب و در سمت خود ابقا شد.

بررسی گزارش تهیه شده درباره خودروهای وارداتی برای قرائت از تریبون مجلس و دیگر پرونده‌های مطروحه و همچنین جلسه اعضای ثابت کمیسیون برای بررسی و رسیدگی به شکایات و پرونده‌های مطروحه در دستور کار جلسات هفته آتی کمیسیون اصل 90 قرار دارد.

کارگروه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقاء سلامت اداری، قضایی و سیاسی و نظامی کمیسیون اصل 90 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی به شکایات واصله رسیدگی می‌کنند.

کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس روز سه‌شنبه هفته آینده در جلسه‌ای طرح یک فوریتی اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و همچنین طرح یک فوریتی اصلاح ماده 210 آئین‌نامه داخلی را بررسی می‌کند.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی روز دوشنبه هفته آینده بررسی طرح استفساریه درباره موضوع مواد 61، 63 و 64 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و همچنین بررسی طرح اصلاح موادی از قانون سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی را ادامه می‌دهد.

هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد تبصره 13 ستاد حمل و نقل سوخت عصر روز سه‌شنبه برای ادامه بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد تبصره 13 جلسه خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها