امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3734
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 108
به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، این فرد برای جلوگیری از شناسایی، از داخل این ون در حال حرکت به تدارک حمله به سایت های وابسته به یک گروه ضدهرزنامه ...

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، این فرد برای جلوگیری از شناسایی، از داخل این ون در حال حرکت به تدارک حمله به سایت های وابسته به یک گروه ضدهرزنامه می پرداخت.
در واقع او در حالی که در سرتاسر اسپانیا سفر می کرد اقدامات مخرب خود را نیز به طور بی وقفه پی می گرفت.

اتومبیل ون یاد شده مجهز به آنتن های متعددی بود که برای اسکن کردن فرکانس های موجود در هر محل و اتصال به اینترنت به کار گرفته می شد.
این هلندی 35 ساله که در بارسلون اسپانیا دستگیر شده حملات سایبری متعددی را بر علیه گروه غیرانتفاعی Spamhaus انجام داده که کار آن تهیه فهرست هایی از افراد و گروه های ارسال کننده هرزنامه و مقابله با آنها بود.

به دنبال حمله به Spamhaus حامیان آنها نیز به مقابله به مثل پرداخته و حملات سایبری متقابلی را انجام دادند که در نتیجه این درگیری های سایبری سرعت اینترنت در اوائل فروردین ماه به میزان چشمگیری کاهش یافت.

محل اقامت این فرد دستگیر شده نیز مجهز به امکانات مختلفی برای انجام حملات سایبری بوده که از جمله آنها می توان به یک روتر، رایانه مک مینی، چند لپ تاپ، یک آنتن و برخی تجهیزات سخت افزاری اشاره کرد.
حملات DDoS این فرد با سرعت گاه تا 300 گیگابیت بر ثانیه انجام شده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها