امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37340
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 73
رحمت‌الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نحوه انتخاب شهردار تهران توسط اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: ...

رحمت‌الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نحوه انتخاب شهردار تهران توسط اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: کارگروهی متشکل از منتخبین شورای چهارمین شهر تهران برای انتخاب شهردار تشکیل شده است و عده‌ای نیز برای تصدی این مسئولیت ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کارگروه تشکیل شده روی شاخص‌های انتخاب شهردار فعالیت می‌کنند، گفت: در جلسه گذشته منتخبین چهارمین دوره شورای شهر گزارشی از عملکرد این کارگروه ارائه شد و در جلسات آینده نیز به بررسی این موضوع ادامه خواهیم داد.

حافظی افزود: حدود 20 نفر از کانال‌های مختلف برای تصدی شهرداری تهران ثبت‌نام کردند و شورای شهر نیز از این رخداد استقبال می‌کند چرا که هر چقدر تعداد اسامی بیشتر باشد قطعا انتخاب دقیق‌تر و مناسب‌تری برای شهرداری تهران صورت می‌گیرد.

منتخب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: در نشست‌های کارگروه انتخاب شهردار غربالگری از افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌شود تا به حدوداً 4 نفر برسیم و از این افراد توسط شورای شهر برای گفت‌وگو و معرفی برنامه‌های خود دعوت می‌شود.

حافظی درباره اسامی مطرح در مسئولیت شهرداری تهران اظهار داشت: افرادی همچون محسن مهرعلی‌زاده، محمدباقر قالیباف، رستم قاسمی، معصومه ابتکار، نیک‌زاد و چند نفر دیگر برای شهرداری تهران معرفی شدند.

حافظی با اشاره به اینکه باید بر اساس شاخص‌های این مهم برای انتخاب شهردار و فرد اصلح تصمیم بگیریم، گفت: مطمئنا اعضای شورای شهر نگرانی بابت انتخاب شهردار ندارند.

منتخب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران درباره بعضی از مراودات بین نامزدهای شهرداری تهران و اعضای منتخب چهارمین دوره شورای شهر اظهار داشت: مراوداتی که برقرار شده است در حد معرفی برنامه و جذب آراء است.

وی گفت: نام هر یک از نامزدها که از صندوق رأی بیرون بیاید مورد احترام تمامی اعضای شورای شهر است.

حافظی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا احتمال سرپرستی قالیباف به مدت 3 تا 6 ماه در شهرداری تهران وجود دارد،‌گفت: دلیلی برای انتخاب سرپرستی قالیباف برای اتمام پروژه‌ها و حسابرسی وجود ندارد.

وی ادامه داد: در همان مسیر قانونی در 12 شهریور شهردار جدید تهران انتخاب می‌شود و باید تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را در دستور کار قرار دهد.

به گفته حافظی انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران خیلی منطقی نیست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها