امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37341
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 33
یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی بستری را برای توانمندسازی و توانمندی معلولان تحت پوشش بهزیستی فراهم ...

یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی بستری را برای توانمندسازی و توانمندی معلولان تحت پوشش بهزیستی فراهم آورده است، اظهار داشت: در دو سال اخیر در حوزه‌های مختلف برای توانمندسازی جامعه هدف اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به پرداخت هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان، دانشجویان و همچنین توزیع لب‌تاپ به معلولان نخبه اشاره کرد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه پس از مدت‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته با دستگاه‌های مربوطه به زودی خودروهای وارداتی ویژه معلولان در اختیار این افراد قرار می‌گیرد به طوری که برای هر خودروی وارداتی 30 میلیون معافیت گمرکی پیش‌بینی شده است.

سخنگویی به سند توانمندسازی تدوین شده از سوی بهزیستی اشاره کرد و گفت: پس از سالها سند ملی توانمندسازی معلولان نهایی و به زودی به اجرا خواهد رسید.

وی در خصوص اهداف سند ملی توانمندسازی معلولان گفت: بر اساس این برنامه تمامی معلولان کشور و به ویژه آنهایی که تحت پوشش بهزیستی هستند از خدمات مد نظر در سطوح مختلف استفاده می‌کنند.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور اظهار امیدواری کرد: با اجرای این سند ملی بسیاری از مشکلات معلولان در بخش‌های مختلف از جمله اشتغال و تحصیل برطرف شود.

سخنگویی تأکید کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه‌های مختلف فضای خوبی جهت توانمندسازی معلولان صورت گیرد که در این بخش نیاز به حمایت نمایندگان مجلس داریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها