امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37352
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 79
علی لهراسبی از خوانندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس، ضمن اشاره به دیدار اهالی فرهنگ و هنر با وزیر ارشاد درباره فضای دوستانه میان ...

علی لهراسبی از خوانندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس، ضمن اشاره به دیدار اهالی فرهنگ و هنر با وزیر ارشاد درباره فضای دوستانه میان هنرمندان و آقای وزیر اظهار داشت: من یک هنرمند هستم وقتی ارتباطات خوب باشد اتفاقات بهتری می‌افتد. فکر می‌کنم سلیقه و نقطه نظرات بچه‌های هنری باید اعمال شود. حتی در انتخاب افرادی که تصمیم‌گیرنده بخش‌های هنری هستند. این گام بزرگی است که سال‌هاست برداشته نشده است. امیدوارم از این به بعد برداشته شود.

لهراسبی در پاسخ به این که چقدر به این ماجرا امیدوار هستید، گفت:‌ در حال حاضر نمی‌توانم مطلبی بگویم.در‌واقع اگرچه این موضوع همانند یک طرح سربسته است اما وقتی با دوستان هم صنف خودم صحبت می‌کردیم دیدم که همه امیدوار به بروز اتفاقات خوبی هستیم.

این خواننده درباره اینکه اولویت اهالی موسیقی در حال حاضر چیست و چه اتفاقی در این عرصه شما را خشنود می‌کند،افزود: اولویت من قطعا موزیک است و مطلب دیگر معرفی مدیران آگاه و کارشناسان و افرادی که خیلی خوب جامعه‌شناسی کرده باشند و هدف‌شان هم پیشبرد موزیک در چارچوب مسائل فرهنگی است،‌ البته این افراد باید بدون غرض‌ورزی و اعمال سلیقه عمل کنند. فکر می‌کنم این اتفاق باعث شود فرهنگ شنیداری ما تقویت شود.

لهراسبی گفت: وزیر ارشاد با تصمیمات شخصی  درست و انتخاب منطقی افراد می‌تواند چهره‌های خوب را در جایی قرار دهد که شاهد اتفاقات بزرگ باشیم.

وی در پایان درباره اینکه به استراتژی‌های آقای جنتی چقدر امیدوار هستید، گفت: انسان با امید زنده است ما هم امیدواریم این اتفاقات بیفتد. در حال حاضر هیچ چیز نمی‌توان گفت و تنها می‌توانم از احساساتم بگویم. احساس خوبی دارم و امیدوارم این احساس خوب به واقعیت نزدیک شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار