امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37361
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 49
بیژن نوباوه‌وطن نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

بیژن نوباوه‌وطن نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خط قرمز مجلس برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت گفت: کارایی و کارامدی و نیز داشتن تعهد سیاسی مهمترین معیارهای مجلس برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت و از جمله سه وزیر باقی‌مانده است که تبلور این تعهد سیاسی، عدم حضور در جریان فتنه سال 88 است.

وی با بیان اینکه تعهد سیاسی افراد را می‌توان از رفتارهای آنها تشخیص داد، افزود: چنانچه وزرای پیشنهادی نقشی در تحریک جامعه و دانشگاه داشته باشند، مجلس با آنها برخورد خواهد کرد و این افراد باید بدانند که هیچ گونه اغماضی نسبت به این افراد صورت نخواهد گرفت.

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین اظهار داشت: بر خلاف شعارهای دولت که گفته می‌شد «ما با کلید آمده‌ایم و نه با داس» ما شاهد هستیم که از همان روزهای آغاز به کار دولت یازدهم، در وزارتخانه‌ها، نیروهای انقلابی کنار گذاشته می‌شوند که به عنوان نمونه می‌توان به تغییرات صورت گرفته در وزارت نفت اشاره کرد.

نوباوه افزود: نکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد، سوابق وزیر نفت و مسائلی است که در خصوص وی و در ارتباط با کرسنت، استات‌اویل و توتال مطرح است و در همین راستا زنگنه زیر ذره‌بین مجلس است و مجلسه به وی اجازه نخواهد داد که وی هر کاری که بخواهد بکند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها