امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37362
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند. قرار ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

قرار است، در این جلسات برخی از وزرای پیشین دولت دهم حضور یافته و نمایندگان از آنان تقدیر کنند.

همچنین وزرای جدید دولت یازدهم و سرپرست‌های 3 وزارتخانه آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و ورزش و جوانان هم برای بحث و تبادل نظر با وکلای ملت در جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس حضور می‌یابند.

بر این اساس، رستم قاسمی و مجید نامجو وزرای سابق نفت و نیرو در جلسه سه‌شنبه 5 شهریورماه کمیسیون انرژی مجلس حاضر شده و نمایندگان از خدمات آنها تقدیر می‌کنند.

همچنین کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت هم از زحمات محمدحسن طریقت‌منفرد وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قدردانی خواهد کرد.

اعضای کمیسیون عمران مجلس هم طی جلسه‌ای با حضور عباس آخوندی و معاونین وی از زحمات علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی تقدیر می‌کند.

تقدیر از زحمات مجید نامجو وزیر سابق نیرو با حضور حمیدرضا چیت‌چیان و معاونین وی از دیگر دستور کارهای کمیسیون‌های تخصصی مجلس است.

همچنین از زحمات مصطفی محمدنجار وزیر پیشین کشور با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر فعلی این وزارتخانه تقدیر به عمل خواهد آمد.

اعضای کمیسیون فرهنگی خانه ملت هم طی جلسه‌ای در سه‌شنبه 5 شهریورماه از زحمات سیدمحمد حسینی و محمد عباسی وزرای سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان قدردانی خواهند کرد.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس هم از وزرای سابق علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش تقدیر می‌کند.

براین اساس، کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور هم از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای حضور در کمیسیون دعوت به عمل آورده است.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان هم برای ارائه برنامه خود در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می‌یابد.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس هم برای استماع و بررسی برنامه‌های سرپرست‌های وزارتین علوم و آموزش و پرورش تشکیل جلسه می‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها