امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3740
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه نماینده ترکیه در بانک توسعه اسلامی، که برای نخستین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه نماینده ترکیه در بانک توسعه اسلامی، که برای نخستین بار در دوره بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی در تهران شرکت کرده است، گفت: نتیجه این نشست‌ها و کارگروه‌ها، تاثیر زیادی بر روابط کشورها و توسعه بازارهای سرمایه اسلامی خواهد داشت.

کوبرا افسار در پاسخ به این سوال که اطلاع از جزییات ابزارهای مالی - اسلامی ایران چه کمکی به سایر بازارهای اسلامی می‌کند، ابراز داشت: من در یک بانک اسلامی فعالیت می‌کنم و آشنایی با ابزارهای اسلامی جدید و دستاوردهای ایران در این حوزه می‌تواند عاملی برای پیشرفت همه بازارهای اسلامی باشد.

وی با اشاره به اینکه نتیجه این کارگروه تاثیر زیادی در توسعه بازارهای اسلامی سایر کشورها دارد، تصریح کرد: حضور اندیشمندان اسلامی کشورهای مختلف در چنین کارگروه‌هایی می‌تواند نقش به سزایی در تبادل اطلاعات و رشد بازارهای اسلامی داشته باشد.

نماینده ترکیه در بانک توسعه اسلامی، برگزاری این دوره آموزشی را برای بورس های اوراق بهادار در همه کشورهای اسلامی مثمرثمر دانست.

در پنجمین دوره بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی که توسط سازمان بورس و اوراق بهادار و با همکاری بانک توسعه اسلامی برگزار می شود، بیش از 30 اندیشمند و متخصص مالی از 18 کشور حضور دارند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها