امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37404
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 52
علی اسماعیلی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این ...

علی اسماعیلی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که ناشران و نویسندگان و اتحادیه‌ها هم به مانند اهالی سینما درخواست دیدار با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم را ارائه کرده‌اند، اظهار داشت: اتحادیه‌ها و تشکل‌های نشر هم برای دیدار با آقای جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست‌هایی ارسال کرده‌اند.

وی در پاسخ به اینکه برخی از اهالی سینما دیداری در هفته گذشته با وزیر ارشاد داشته‌اند، آیا دیدار ناشران هم در همین روزها محقق خواهد شد، ابراز داشت: در تلاش هستیم هرچه زودتر این موضوع محقق شود، اما درخواست‌ها بسیار است و باید زمان این ملاقات‌ها از سوی دفتر وزیر اعلام شود.

گفتنی است، هفته گذشته سیدمحمود حسینی مدیر عامل تعاونی ناشران قم از دیدار هیات مدیره این تعاونی با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد دولت یازدهم خبرداده بود که در این نشست پیرامون مسایل مربوط به بخش فرهنگی مواردی مطرح شد و در ادامه درباره وضعیت حوزه دین و وضعیت نشر و امور مربوط به حوزه نشر دینی موضوعاتی عنوان و گزارشاتی ارائه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار