امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37416
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 118
احمد کریمی اصفهانی عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

احمد کریمی اصفهانی عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تحقق حماسه سیاسی و لزوم تحقق حماسه اقتصادی از سوی دولت به مهمترین اولویت‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید پرداخت و اظهار داشت: پس از حماسه سیاسی مردم در انتخابات 92 ما شاهد همکاری و تعامل مثبت مجلس با قوه مجریه بودیم که نشان داد تمام نمایندگان به نمایندگی از ملت مشکل فعلی کشور را مسئله اقتصاد می‌دانند.

*رأی بالا به وزرای اقتصاد گام اول حماسه اقتصادی است

کریمی اصفهانی با اشاره به مشکلات معیشتی و گرانی‌های اخیر، آن را برای زندگی مردم آسیب‌زا عنوان کرد و ادامه داد: با رای اعتماد مجلس به وزرای قدرتمند اقتصادی، قدم اول در حماسه اقتصادی برداشته شده است.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف بازار در ادامه یکی از راه‌های زمینه‌سازی برای تحقق حماسه اقتصادی را هماهنگی وزرای اقتصادی از جمله نفت، صنعت، بازرگانی و اقتصاد امور دارایی برشمرد و افزود: دولت قبل از هر کاری باید به سرعت موانع اجرایی اصل 44 را برطرف کند تا اقتصاد به سمت مردمی شدن پیش برود.

وی با بیان اینکه اگر تا دیروز قرار بود 30 درصد یارانه‌ها به تولید پرداخته شود، امروز گذشته از این کار باید زیان بنگاه‌های تولید نیز جبران شود، تصریح کرد: در بحث تولید نیز امکانات بانکی باید به جای توزیع در خدمت تولید قرار گیرد.

کریمی اصفهانی خاطرنشان کرد: نرخ پایین اشتغال مشکلی دیگری است که جز با رونق تولید شکل نمی‌گیرد و این موضوع نیز فقط مربوط به مصرف داخلی نیست بلکه باید موانع صادرات هم برداشته شود.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف بازار، 8 سال گذشته را دورانی توصیف کرد که به صادرات کشورمان آسیب‌های جدی وارد شده و تاکید کرد: اقتصاد پویا با طراز بالای صادرات و سپردن این عرصه به مردم محقق می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها