امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37425
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه «وال‌استریت‌ژورنال» مدعی شد آمریکا در حال بررسی حمله نظامی احتمالی به سوریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه «وال‌استریت‌ژورنال» مدعی شد آمریکا در حال بررسی حمله نظامی احتمالی به سوریه است.

بنا بر این گزارش، دولت «باراک اوباما» اهداف احتمالی در حمله به سوریه را به روز کرده است. این اقدام در پاسخ به حمله شیمیایی مورد ادعای مخالفان به منطقه «الغوطه» در حومه دمشق صورت گرفته است.

روز چهارشنبه مخالفان دولت سوریه با انتشار گسترده تصاویر ویدئویی، مدعی حمله شیمیایی به این منطقه شده و دولت را عامل آن معرفی کردند. این حمله در زمانی انجام گرفته که بازرسان سازمان ملل برای بررسی حملات شیمیایی در سوریه به سر می‌برند. دولت سوریه این اتهام را رد کرده و آن را فضاسازی مخالفان همزمان با حضور کارشناسان سازمان ملل، توصیف کرده است.

وال‌استریت‌ژورنال تاکید کرده است که این حمله تنها در صورتی انجام می‌شود که مشخص شود دولت سوریه عامل این حمله بوده است. بر همین اساس پنتاگون، بازنگری در اهداف احتمالی را آغاز کرده است. مراکز دولتی و نظامی از جمله اهداف این حمله خواهد بود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار