امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37428
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ریانووستی»، دولت روسیه روز جمعه از مخالفان خواست دسترسی امن بازرسان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ریانووستی»، دولت روسیه روز جمعه از مخالفان خواست دسترسی امن بازرسان و کارشناسان سازمان ملل به منطقه «الغوطه» را تضمین کنند.

«الغوطه» منطقه‌ای در نزدیکی دمشق است که گفته می‌شود هدف حمله شیمیایی قرار گرفته است. مخالفان دولت سوریه و رسانه‌های همسو با آن‌ها، از روز چهارشنبه با انتشار تصاویر این حمله، دولت را متهم به انجام آن کردند. این در حالی است که این حمله همزمان با ورود کارشناسان سازمان به سوریه انجام گرفته است. بازرسان سازمان ملل به دعوت دولت سوریه و برای بررسی سه منطقه که گفته می‌شود پیشتر هدف حمله شیمیایی قرار گرفته‌اند، به سوریه رفته‌‌اند.

روسیه امروز از دولت سوریه نیز خواسته است با بازرسان سازمان ملل برای دسترسی به منطقه «الغوطه» همکاری لازم را به عمل آورد. مسکو دیروز هم با استناد به مدارک و منابع خود، مخالفان را عامل این حمله دانسته و هدف از آن را جنجال‌آفرینی همزمان با ورود بازرسان به سوریه اعلا کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها