امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37449
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رادیو صدای روسیه به نقل از رویترز نوشت: سخنگوی نماینده ویژه مشترک اتحادیه عرب و سازمان ملل در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رادیو صدای روسیه به نقل از رویترز نوشت: سخنگوی نماینده ویژه مشترک اتحادیه عرب و سازمان ملل در امور سوریه، ابراز داشت که حمله شیمیایی ادعایی در سوریه نشان می‌دهد که لازم است کنفرانس صلح سوریه هرچه زودتر برگزار شود.

سخنگوی اخضر ابراهیمی تصریح کرده است که شرایط فعلی لزوم هرچه زودتر برگزار شدن کنفرانس ژنو2 را نشان داده و ثابت می‌کند که بحران سوریه راه‌حل نظامی ندارد.

ابراهیمی تماس‌هایی با مقامات آمریکایی و روسی برقرار کرده تا بتواند در برقراری کنفرانس صلح تعجیل کند. وی احتمالا به‌زودی در ژنو با مقامات هر دو کشور دیدار می‌کند.

شورشیان سوریه اخیرا مدعی شده‌اند که با حمله شیمیایی دولت سوریه به اطراف دمشق، صدها شهروند سوری جان باخته‌اند اما دولت سوریه این ادعاها را تکذیب کرده است. در حالی که دولت سوریه موافقت خود را با شرکت در ژنو2 ابراز داشته، مخالفان هنوز نتوانسته‌اند به‌جمع‌بندی لازم جهت شرکت در این مذاکرات دست یابند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها