امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3745
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مجتبی بیگدلی کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری امروز در دیدار گروهی از فرهنگیان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مجتبی بیگدلی کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری امروز در دیدار گروهی از فرهنگیان و بانوان که به مناسبت فرا رسیدن روز معلم و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد به تشریح شرایط روز کشور و راهکارهای برون رفت از مشکلات پرداخت و اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی بر مشکلات موجود در کشور غلبه کنیم، 10 راهکار مد نظر قرار گرفته است و در صورت اجرایی شدن این راهکارها شاهد تحولی شگرف خواهیم بود.

وی ضرورت اهتمام به نظرات مراجع تقلید را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: باید از رهنمودهای مقام عظمای ولایت و مراجع عظام تقلید در اداره کشور نهایت استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام‌گذاری شده است یادآور شد: تشکیل وزارت جهاد اقتصادی و حمایت از سرمایه و کارآفرینی راهکار دیگری  است که می‌تواند در راستای حل مشکلات موجود کشور در عرصه اقتصاد و کمک به تولید و کارآفرینی مورد توجه قرار گیرد.

بیگدلی ضرورت توجه به نسل جوان را مورد تاکید قرار داد و گفت:‌ یکی دیگر از راهبرد ها ارائه تسهیلات تضمینی مسکن و ازدواج به نسل جوان است.

وی تبدیل سفارت‌خانه‌ها به رایزنان ویژه تجاری و اقتصادی و تشکیل وزارت امور مهاجران و ایرانیان خارج از کشور را نیز راهبردی دیگر برای برون رفت از وضع کنونی دانست.

دبیرکل جامعه اسلامی کارآفرینان با اشاره به ضرورت انجام فعالیت‌های هدفمند در سازمان‌ها، مراکز و نهادهای وابسته به دولت تاکید کرد: راهبرد بعدی تعطیلی شرکت‌های ضرر ده دولتی است.

بیگدلی استخدام نیروهای بسیج در توسعه سازندگی و سازمان‌های نظارتی، حقوق سفید برای نیروهای ویژه قضایی و امنیتی و تعطیلی مصادیق تجسس غیرضرور در امور مردم و جوانان را سه راهبرد دیگر دولت برای حرکت به سوی پیشرفت و ایجاد جامعه‌ای مطلوب برای همه اقشار دانست.
انتهای پیام/2258/ج40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها