امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37459
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 100
ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خلق ...

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خلق حماسه سیاسی از سوی مردم در مقاطع مختلف ازجمله انتخابات اخیر، خلق این حماسه را لبیک آحاد ملت به رهنمودهای مقام معظم رهبری توصیف کرد.

وی با اشاره به لزوم خلق حماسه اقتصادی اظهار داشت: نمایندگان ملت، پیام مردم را در روز رای اعتماد به دولت و وزرا فرستادند؛ رای بالا به وزرای اقتصادی این پیام را داشت که مردم امروز منتظر خلق حماسه اقتصادی هستند.

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: امروز زمان آن فرا رسیده که با توجه به زیرساخت‌های موجود، نگاه به اقتصاد مقاومتی و استفاده از اقدامات صورت گرفته در سال‌های گذشته با ورود جدی به مباحث اقتصادی، انتظار مقام معظم رهبری و مردم را محقق کرد.

نکو با بیان اینکه نمایندگان مجلس با رای بالای خود به وزرای اقتصادی به خصوص وزیر امور اقتصادی جدیت خود در خلق حماسه را نشان دادند، ابراز امیدواری کرد که شاهد روی دادن اتفاقات مثبتی در عرصه اقتصادی کشور باشیم.

وی تعامل دولت و مجلس را یکی از عوامل خلق حماسه اقتصادی دانست و تاکید کرد که دولت و مجلس باید همواره برای خلق حماسه سیاسی و اقتصادی با یکدیگر متحد باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها