امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3748
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 124
محمدرضا باهنر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اظهار داشت:‌ هنوز اندازه‌گیری دقیق از میزان رشد اقتصادی سال‌های 90 و 91 ...

محمدرضا باهنر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اظهار داشت:‌ هنوز اندازه‌گیری دقیق از میزان رشد اقتصادی سال‌های 90 و 91 به دست نیامده اما به نظر می‌رسد خیلی کمتر از 4 درصد و حتی نزدیک به صفر باشد.

وی افزود: فاصله طبقاتی در سال‌های گذشته تغییر کرده یعنی هزینه دهک‌های اول و آخر کمتر شده است که علت آن واریز یارانه‌های نقدی است.

این نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: درآمدهای یارانه‌ای بعضی از افراد از درآمدهای گذشته‌شان بیشتر است که همین دلیل کاهش فاصله طبقاتی شده است.شاخص‌های تعادل‌بخشی کشور در سال‌های گذشته به هم ریخته که باید دولت آینده نسبت به ساماندهی این شاخص‌ها اقدام کند.

به گفته وی همه حکومت‌ها درباره تورم، بیکاری، رشد اقتصادی و فاصله طبقاتی حساس هستند.

این نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امنیت و سلامت دو شاخصه مهم مورد توجه همه حکومت‌ها هستند، اظهار داشت: با توجه به دشمنان زیادی که داریم نسبت به کشورهای همسایه ضریب امنیت ایران بسیار خوب است.طبق نظر شورای عالی امنیت ملی همه نقاط کشور از نظر امنیتی سبز هستند.

وی شاخص سلامت را در کشور خوب ارزیابی کرد و گفت: براساس شاخص‌های سازمان بهداشت جهانی ایران از نظر سلامت و بهداشت در آسیا جزو کشورهای دوم و سوم است.

این نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: سطح عمومی قیمت‌ها در کشور بسیار متزلزل است نرخ تورم در سال 91 نسبت به 20 سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.وضعت بیکاری در کشور به گونه‌ای است که در همه خانواده‌ها یک، دو و یا سه نیروی آماده به کار وجود دارد.

به گفته وی وضعیت اشتغال در کشور اسفناک است.

این نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ریاست جمهوری هاشمی، خاتمی و احمدی‌نژاد تأکید کرد: این سه رئیس جمهور با وجود تفاوت در خط فکری و موضع‌گیری‌های خود برای کشور زحمت کشیدند.

باهنر تأکید کرد:‌ آثار کار دولت از روز اول تا پایان فعالیت آن بر زندگی تک‌تک افراد جامعه تأثیر می‌گذارد. بیکاری، گرانی و امنیت از جمله مقوله‌هایی هستند که همه ما روز و شب در زندگی خود با آنها درگیر هستیم.

به گفته وی رئیس جمهور با تدبیر، با برنامه، دورنگر و اهل مشورت می‌تواند آرامش، نشاط و شادابی در جامعه را حاکم کند.
انتهای پیام/83003/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار