امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37480
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مراسم نکوداشت و تقدیر از نیم قرن خدمت صادقانه سید هبة‌الدین برقعی در هتل استقلال کشور در حال برگزاری ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مراسم نکوداشت و تقدیر از نیم قرن خدمت صادقانه سید هبة‌الدین برقعی در هتل استقلال کشور در حال برگزاری است.

برقعی استاد گروه گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی تهران در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: عشق و علاقه به مردم مهمترین انگیزه من برای خدمت در پزشکی بوده است.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا امروز از مقام شما پاسداشت می‌شود، گفت: این پاسداشت دو جنبه دارد، یک جنبه علمی و دوم جنبه اجرایی.

استاد جراحی سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی تهران تصریح کرد: جنبه علمی این نکوداشت به انتشارات، کتاب‌ها، مقالات و پایان‌نامه‌های مرتبط به بنده برمی‌گردد که لیست آنها موجود است و جنبه اجرایی آن به رفع نیازمندی‌های مردم و کوششی که در این زمینه کردم برمی‌گردد.

وی به پزشکان جوان توصیه کرد که پاسخگوی محبت مردم باشند و به بیماران محتاج رسیدگی کنند چرا که به تجربه دریافته‌ام ابراز محبت مردم بسیار ارزشمند‌تر است.

استاد گروه گوش، گلو و بینی در پاسخ به پرسش فارس مبنی بر اینکه چه توصیه‌هایی در مورد تست بهداشت گوش، گلو و بینی به مردم می‌کنید، گفت: رشته ما رشته بسیار وسیعی شامل تمام فضای سر و گردن به جز چشم و اعصاب است.

برقعی افزود: توصیه من به افراد برای بهداشت گوش این است که از دستکاری و وارد کردن گوش پاک‌کن به گوش بپرهیزند، همچنین اگر سابقه عفونت گوشی دارند سعی کنند که آب آلوده به گوش نرسد.

استاد گروه گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: در مورد بینی توصیه من این است که افراد خود را در معرض کوران هوایی قرار ندهند و برای سالم نگه داشتن حلق خود از داروهای بدون تجویز پزشک استفاده نکنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها