امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37494
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سعودی «واس»، «عدنان منصور» وزیر امور خارجه دولت پیشبرد امور در لبنان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سعودی «واس»، «عدنان منصور» وزیر امور خارجه دولت پیشبرد امور در لبنان در واکنش به تجاوز صبح امروز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به جنوب بیروت، تاکید کرد که حمله اسرائیل به منطقه «الناعمة» یک تجاوز آشکار و عمدی به حاکمیت لبنان به شمار می‌آید.

وی افزود: هرگونه نقض قطعنامه 1701 باید از کانال یونیفل حل‌وفصل شود نه تجاوز آشکار و مستقیم به حاکمیت لبنان.

منصور تصریح کرد که لبنان به شورای امنیت درباره این تجاوز نگران‌کننده و خطرناک شکایت خواهد کرد و جامعه بین‌الملل را در جریان جزئیات تجاوزهای آشکار زمینی، دریایی و هوایی به حاکمیت لبنان قرار خواهد داد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، صبح امروز جمعه، به مقر جبهه خلق برای آزادسازی فلسطین- فرماندهی کل در منطقه «الناعمة» در جنوب بیروت حمله کردند.

«رامز مصطفی» مسئول این جبهه در لبنان اعلام کرد که اسرائیل به مقر جبهه خلق برای آزادسازی فلسطین – فرماندهی کل در الناعمه حمله کرده است و یک جنگنده اسرائیلی، یک موشک نیز به سوی این مقر شلیک کرده است اما این حمله هیچ خسارت مالی و جانی به همراه نداشته است.

وی افزود که پاسخ به این حمله در زمان و مکان مناسب صورت خواهد گرفت و این گزینه مقاومت فلسطین است.

از سوی دیگر «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این حمله در پاسخ به شلیک موشک‌هایی از جنوب لبنان در روز پنجشنبه، به «نهاریا» و «عکا» در شمال فلسطین اشغالی صورت گرفته است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها