امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3751
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 109
موید حسینی‌صدر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار  داشت: مسائل سیاسی متاثر از مسائل اقتصادی بوده و برعکس این موضوع نیز مصداق دارد ...

موید حسینی‌صدر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار  داشت: مسائل سیاسی متاثر از مسائل اقتصادی بوده و برعکس این موضوع نیز مصداق دارد بنابراین سیاست خارجی و اقتصاد لازم و ملزوم یکدیگر قلمداد می‌شوند پس لازم است که تصمیم‌های درست در هر دو زمینه اتخاذ شود تا کشورمان در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرد.

وی سیاست خارجی دولت نهم و دهم را ناشیانه دانست و افزود: سیاست خارجی که در هشت سال گذشته به مرحله اجرا گذاشته شد چندان رضایت بخش نبود و روش آزمون و خطا داشت به طوری که می‌توان گفت نتوانستیم تعامل سازنده با کشورهای مختلف دنیا برقرار کنیم.

حسینی‌صدر بیان داشت: با وجودی که تدابیر اعمال شده از سوی دولت در حوزه سیاست خارجی چندان صحیح و علمی نبود ولی اقدامات مثبتی نیز در راستای برقراری ارتباط با برخی کشورها مانند آمریکای لاتین و .. انجام گرفت که نباید هنگام اظهار نظر کردن این موارد از نظر دور بماند. این نماینده مجلس بر لزوم توسعه روابط خارجی و دست‌یابی به دیپلماسی فعال تاکید کرد و افزود: باید در راستای توسعه مناسبات بین‌المللی و افزایش سطح تعامل با کشورهای مختلف گام برداشته شود همچنین برای تعامل با کشورهای همسایه و اروپایی که هم‌سو با اهداف و سیاست‌های نظام هستند حرکت شود.

وی به برپایی انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه سال جاری اشاره کرد و افزود: برای اینکه مردم برای انتخاب بهترین کاندید موفق شوند لازم است که کاندیدها برنامه‌ها و چشم‌اندازهای مورد نظر خود در حوزه‌های مختلف را به روشنی بیان کنند و با برنامه در میدان رقابت وارد شوند.
انتهای پیام/61002/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها