امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37511
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک مقام جنش حماس می‌گوید تلاش‌ها برای شکل‌گیری جنبش «تمرد» در نوار غزه، توطئه‌ای است که تحت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک مقام جنش حماس می‌گوید تلاش‌ها برای شکل‌گیری جنبش «تمرد» در نوار غزه، توطئه‌ای است که تحت حمایت آمریکا و اسرائیل شکل‌ گرفته است. به گفته این مقام فلسطینی، سران جریان تمرد در غزه، تحت نظر سرویس اطلاعاتی مصر و مخالفان شکل‌گیری حکومت‌های اسلامی در منطقه، آموزش دیده‌اند.

«یحیی موسی» عضو حماس با بیان اینکه سرویس‌های اطلاعاتی خارجی این جریان را هدایت می‌کنند، به روزنامه «النشره» گفت: این گروه‌ها تحت نظر و با حمایت دستگاه اطلاعات مصر آموزش دیده‌اند، تا همانطور که در مصر عمل کردند (و رئیس‌جمهور «محمد مرسی» را برکنار کردند)، علیه حماس در غزه فعالیت کنند.

وی افزود، این بخشی از دسیسه‌ای است که برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس به نمایندگی از آمریکا و اسرائیل و با هدف مبارزه با اسلام سیاسی، به اجرا گذاشته‌اند.

اخیرا برخی گروه‌ها در نوار غزه در تلاشند تا با پیروی از جریان موسوم به «تمرد» در مصر، تظاهرات‌ها و اعتراضاتی را علیه دولت فلسطینی در نوار غزه ترتیب دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار