امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37535
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه موفق شدند، وارد منطقه «بستان القصر» شهر حلب، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه موفق شدند، وارد منطقه «بستان القصر» شهر حلب، در شمال سوریه شوند.

براساس گزارش‌های رسیده، یگان‌های ارتش سوریه از طریق گذرگاه «بستان القصر» وارد این منطقه شده‌اند که به دلیل خطرناک بودن آن به گذرگاه «مرگ» معروف شده است.

گذرگاه «بستان القصر» به این جهت به گذرگاه «مرگ» در این منطقه معروف شده است، چون مناطق تحت تسلط و کنترل ارتش سوریه در حلب را از مناطق تحت کنترل و تسلط گروه‌های مسلح جدا می‌کند.

گزارش شده که این منطقه امروز جمعه شاهد درگیری‌های شدید و سخت یگان‌های ارتش سوریه با عناصر مسلح بود که کشته و زخمی شدن ده‌ها عنصر مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» را به دنبال داشت.

این درحالی است که خبر‌های تایید نشده‌ای هم مبنی بر کشته شدن «امیر» گذرگاه بستان القصر یا گذرگاه مرگ نیز منتشر شده است.

گروه‌های مسلح وابسته به جبهه النصره از گذرگاه بستان القصر یا گذرگاه مرگ برای محاصره کردن مناطق حامی نظام سوریه در حلب و ممانعت از رسیدن مواد غذایی به این مناطق از طریق استقرار تک تیراندازانی که در این گذرگاه متمرکز شده بودند یا گشت‌های بازرسی که دست به آن می‌زدند، استفاده می‌کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها