امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37542
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صدها نفر در غزه در اعتراض به مذاکرات سازش بین اسرائیل و فلسطین تظاهرات کردند. بنا به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صدها نفر در غزه در اعتراض به مذاکرات سازش بین اسرائیل و فلسطین تظاهرات کردند.

بنا به گزارش خبرگزاری فرانسه، تظاهرات‌کنندگان از مساجد سراسر غزه حرکت کرده و در میدانی در مرکز شهر غزه تجمع کردند. معترضان پلاکاردهایی به دست داشتند که روی آن نوشته شده بود «نه به مذاکرات.»
اسماعیل رضوان، وزیر اوقاف و امور دینی حماس، دولت منتخب فلسطین، در این تجمع اعتراضی سخنرانی کرد.
وی گفت: «تمامی گروه‌های فلسطینی می‌گویند شما حق اینکه قطعه‌ای از سرزمین ما را رها کنید یا از حقوق مردم فلسطین چشم‌پوشی کنید، ندارید.»
وی افزود: «بازگشت به مذاکرات، ضربه‌ای به جهاد و فداکاری‌های ملت ما، خونهای شهدا و زندانی‌های محبوس پشت میله‌های زندان‌های اسرائیل است.»
محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان سال 2010 در اعتراض به شهرک‌سازی‌های رژیم‌صهیونیستی در اراضی اشغالی، از این مذاکرات خارج شد. توقف این شهرک‌سازی‌ها یکی از شروط اصلی وی برای بازگشت به مذاکرات بود. با این وجود، وی در حالی به مذاکرات بازگشته که اسرائیلی‌ها همچنان به شهرک‌سازی ادامه می‌دهند.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها