امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37550
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه چندین عملیات را در مناطق مختلف ریف حسکه در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه چندین عملیات را در مناطق مختلف ریف حسکه در شمال شرقی سوریه به اجرا گذاشتند.

در یکی از عملیات‌های ارتش سوریه یگان‌های ارتش سوریه یکی از تجمعات عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی «گردان انصار الشریعه» را در روستای «الخریطه» در مسیر «تل تمر – حسکه» هدف قرار داد و منهدم کرد که در جریان آن ده‌ها فرد مسلح کشته و زخمی شدند.

در دیگر عملیات‌های ارتش سوریه در این منطقه نیز نیروهای ارتش سوریه چندین مرکز تجمع افراد مسلح در دو منطقه «البجاریه» و «خراب عسکر» در ریف قامشلی را هدف قرار داده و منهدم کردند.

این درحالی است که عناصر کمیته‌های مردمی کردهای سوریه نیز با گروه‌های مسلح در مناطق «اصفر نجار» و «تل حلف» در ریف رأس العین و همچنین در «الیوسفیه» و «الجنیدیه» و «الشکری» در ریف دو منطقه «معبده» و «الجوادیه» و روستاهای «مشرافه» و «حمید» در ریف حسکه درگیر شده و شماری از عناصر مسلح را به قتل رساندند.

اما از استان «دیر الزور» در شرق سوریه نیز گزارش شده است، یگان‌های ارتش سوریه چندین مرکز تجمع افراد مسلح در مناطق «الحویقه» و «الحمیدیه» و «غنامات» از توابع شهر دیر الزور، مرکز استان دیر الزور را منهدم کردند و شماری از عناصر مسلح را به قتل رساندند.

همچنین در دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز یک مرکز تجمع افراد مسلح در کارخانه نیشکر را هدف قرار دادند و شماری از عناصر مسلح را به قتل رساندند.

در منطقه «مزرعة العجراوی» از توابع فرودگاه نظامی «الطبقه» نیز نیروهای ارتش سوریه یک تجمع بزرگ عناصر مسلح را هدف قرار دادند و ده‌ها فرد مسلح را به قتل رساندند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها