امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37551
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدمحمد خاتمی در مراسم نکوداشت نیم قرن خدمت استاد برقعی گفت: من از تبار این عالم فرزانه و با فرهنگ و خدمتگزار ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدمحمد خاتمی در مراسم نکوداشت نیم قرن خدمت استاد برقعی گفت: من از تبار این عالم فرزانه و با فرهنگ و خدمتگزار سخن می‌گویم که از شریف‌ترین تبارهای فرهنگ و دیانت ماست و جایگاه برقعی‌ها در عرصه فرهنگ و دیانت و تربیت را همه می‌دانند.

رئیس‌جمهور اسبق گفت: این بزرگداشت نکوداشت فضیلت و یک عمر خدمت بی‌شائبه به دانش و سلامت انسان، کشور و میهن است و دکتر برقعی با توجه به جایگاه بالایی که از نظر علمی دارد، با اخلاق ممتاز استاد بزرگتر و بالاتری شده‌ است.

خاتمی تصریح کرد: برقعی معلم اخلاق هم هست و خوشحالم در این جمع جامعه پزشکی که جامعه ارزشمندی است، حضور دارم. اگر چه شأن این جامعه در کشور ما ادا نشده است.

رئیس‌جمهور دولت هفتم و هشتم تصریح کرد: اگر چه همه در این رابطه تلاش کردند اما این شأن ادا نشد و خوشحالیم امروز دانشمند پرتلاش و خیرخواه دکتر حسن هاشمی در این عرصه وارد شده است.

خاتمی ادامه داد: ما جایگاه نسبتاً خوبی در پزشکی چه قبل و چه بعد از انقلاب داشتیم البته اوایل افت کردیم اما همت شما سبب شده که بتوانیم تا حدودی آن چه را که شایسته ایران است،‌عرضه بداریم و امیدواریم با تلاش دولت تدبیر و امید شاهد پیشرفت‌های بیشتری باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها