امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37552
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 199
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدحسن قاضی زاده هاشمی عصر امروز در مراسم نکوداشت و تقدیر از نیم قرن خدمت صادقانه استاد هبت الدین برقعی، ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سیدحسن قاضی زاده هاشمی عصر امروز در مراسم نکوداشت و تقدیر از نیم قرن خدمت صادقانه استاد هبت الدین برقعی، پیشکسوت رشته گوش و حلق و بینی با تبریک روز پزشک به حضار گفت: انتخابات راه پنهانی بود که به مردم راه را نشان داد و این مردم بودند که راه سعادت و سلامت را برگزیدند و امیداریم نتایج انتخابات را ببینیم.

وزیر بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: بنده از همه برگزارکنندگان و کسانی که به فرهنگ و ادب و احترامی که زائیده آن است، عمل می‌کنند، تشکر می‌کنم چرا که استاد برقعی از استوانه‌های علم پزشکی کشور ماست.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: ما به استاد برقعی افتخار می‌کنیم همچنین به شاگردان ایشان نیز که قدر شناسند و این مراسم را که بخشی از فرهنگ ماست‌ برگزار کرده‌اند به آنها نیز افتخار می‌کنیم.

وی ادامه داد: استاد برقعی زندگی و خانواده خود را وقف خدمت به مردم کرد و امیدوارم استاد سلامت باشند و سال‌های سال این مشعل پرفروغ به مردم و به علم و بشریت تابناک باشند.

رضا ملک‌زاده وزیر اسبق بهداشت نیزدر این مراسم از اخلاق و خصوصیات استاد برقعی تجلیل کرد و افزود: مهمترین مشخصه استاد فروتنی و بزرگ‌منشی او است که با همه افراد اعم از دانشجویان و همکاران نیز آن برخورد را داشته‌‌اند.

وزیر اسبق بهداشت گفت: همین بزرگ‌منشی و فروتنی استاد برقعی بوده است که باعث شده او این موقعیت را از نظر اجتماعی داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نکوداشت استاد برقعی تقدیر از علم، خدمت و تقوا و  50 سال خدمتگذاری صادقانه ایشان است.

محمدرضا منصوری، رئیس  دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در مراسم نکوداشت و تقدیر از نیم قرن خدمت صادقانه استاد برقعی گفت: خدا را شاکریم که در جلسه‌ای شرکت داریم که تقدیر از علم، خدمت و تقوا است و از کسی که محسناتی در طول 50 سال خدمت‌گذاری داشته می‌خواهیم تقدیر کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: این چهره‌های برجسته  همیشه و تا وقتی که اهداف و سجایای اخلاقی زنده است، زنده و پا برجا خواهند ماند.

منصوری از زحمات 50 ساله استاد برقعی در زمینه‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و درمانی تشکر کرد و افزود: استاد برقعی نیاز به تقدیر و تشکر ندارد و برپایی این جلسه و نکوداشت برای خود ما است تا یادآوری کنیم که باید ما نیز  این گونه باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها