امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37557
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، رئیس اف‌بی‌آی اظهار کرد از افزایش تهدیدهای تروریستی علیه کشورش نگران است و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، رئیس اف‌بی‌آی اظهار کرد از افزایش تهدیدهای تروریستی علیه کشورش نگران است و به ویژه درباره آمریکایی‌هایی نگران است که به سوریه می‌روند و ممکن است با هدف حمله به وطن خودشان بازگردند.

وی در مصاحبه با خبرنگاران گفت تهدیدهای تروریستی از کشورهایی مانند تونس، لیبی، مالی، سوریه و مصر آغاز می‌شوند. وی خاطرنشان کرد سوریه، کشوری است که در آن پیکارجویانی از سرتاسر دنیا، از جمله آمریکا حضور دارند.

رابرت مولر که برای 12 سال رئیس سازمان اف‌بی‌آی بوده است نگران است حضور آمریکایی‌ها در کنار شورشی‌های سوریه ممکن است طبقه جدیدی از تروریست‌های آمریکایی را پرورش دهد که به انجام عملیات تروریستی علیه کشورشان بپردازند.

مولر گفت: «وقتی شما افرادی را دارید که به آنجا سفر می‌کنند، اول درباره ارتباط‌هایی که درست می‌کنند، نگران می‌شوید و بعد درباره تجربه‌ای که آنها به دست می‌آورند؛ و بعد نگران می‌شوید که مبادا آنها از این ارتباطات و تجربه برای حمله به وطنشان استفاده کنند.»
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار