امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37563
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در طرابلس لبنان را که جمع کثیری از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در طرابلس لبنان را که جمع کثیری از نمازگزاران روز جمعه را به خاک و خون کشید به شدت محکوم، با خانواده های آنان اعلام همدردی کرد.

عراقچی در این خصوص تاکید کرد: بی تردید دستهای فتنه گر صهیونیستی امروز از آستین گروه های تکفیری و افراط گرایان بی مسئولیت بیرون آمده و قصد کاشتن بذر فتنه، ضربه زدن به وحدت ملی و همزیستی مسالمت جویانه طوایف مختلف لبنان به ویژه فرق اسلامی را دارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه نمود: یقینا ملت هوشیار این کشور همراه با تدبیر مدبرانه رهبران سیاسی و مذهبی خویش بار دیگر راه را بر هرگونه سودجویی و فرصت طلبی دشمنان ملت بزرگ و مقاوم لبنان همچون گذشته سد خواهند کرد.

وی در خاتمه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از سازمانهای بین المللی مسئول می خواهد ضمن محکومیت اقدام تروریستی و فتنه افکنانه امروز در طرابلس، نسبت به کشف حقایق پنهان این حادثه شوم و خائنانه اقدام کرده و از هیچ کوششی فرو گذار نکنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها