امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37568
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، «نضال حسن» روان‌پزشک و سرگرد ارتش آمریکا که متهم است در یک تیراندازی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، «نضال حسن» روان‌پزشک و سرگرد ارتش آمریکا که متهم است در یک تیراندازی در پایگاه فورت هود در تگزاس 13 نظامی دیگر آمریکایی را به ضرب گلوله به قتل رسانده است، امروز جمعه در تمامی 9 فقره موارد اتهامی مطرح شده مجرم شناخته شد.

این روان‌پزشک ارتش آمریکا به جرم خود اعتراف کرده و گفته این حمله را در یک اتاق انتظار پرازدحام، جایی که سربازان غیرمسلح آماده اعزام به عراق و افغانستان می‌شدند، انجام داده است. علاوه بر سی نفری که در این حمله کشته شدند، بیش از 30 نفر دیگر هم زخمی شدند.

دولت فدرال آمریکا از آغاز بررسی پرونده او به دنبال اعدام او بوده و گفته معتقد است هر نوع محکومیتی کمتر از اعدام باعث خواهد شد عدالت برای خانواده‌های قربانیان و ارتش آمریکا رعایت نشود.

هیئت منصفه دادگاه نظامی امروز به اتفاق آراء آقای نضال حسن را مجرم شناختند. در مرحله بعدی پرونده، آنها باید درباره اعدام نضال حسن به توافق برسند. در صورتی که چنین توافقی انجام نشود وی به حبس ابد محکوم خواهد شد.

نضال حسن گفته است اقدام وی در مخالفت با جنگ‌های آمریکا در عراق و افغانستان بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها