امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37578
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 69
محمد خوش‌اندام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: 17 زورخانه در استان کرمانشاه وجود دارد که برخی از این زورخانه‌ها اختصاصی ...

محمد خوش‌اندام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: 17 زورخانه در استان کرمانشاه وجود دارد که برخی از این زورخانه‌ها اختصاصی هستند.

خوش‌اندام تصریح کرد: دو هزار ورزشکار زورخانه‌ای داریم و ورزشکاران کرمانشاهی سال گذشته در تمام اوزان در مسابقات مشهد مدال کسب کردند.

وی با بیان اینکه دو ورزشکار کرمانشاهی در تیم ملی هفت نفره جوانان عضو هستند، افزود: با این اوصاف از نظر تجهیزات و وضعیت زورخانه‌ها جزو استان‌های آخر هستیم.

خوش‌اندام با اشاره به اینکه کرمانشاه مهد پرورش پهلوانان بزرگی بوده، اظهار داشت: باید به این موضوع توجه شود وگرنه ورزش پهلوانی در کرمانشاه وضعیت خوبی نخواهد داشت.

به گفته رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان کرمانشاه، هفت مرشد و هفت مربی از کرمانشاه برای آموزش به کشورهای دیگر دعوت شدند که به‌دلیل مشکلات مالی اعزام نشدند.

خوش‌اندام از شرکت نکردن ورزشکاران کرمانشاهی به‌دلیل مشکلات مالی در مسابقات امسال خبر داد و اعلام کرد: هیئت هشت میلیون تومان بدهی بابت اعزام ورزشکاران به مسابقات سال گذشته دارد.

وی از اجرا نشدن طرح پهلوانک‌ها به‌دلیل نبود اسپانسر گلایه کرد و بیان داشت: این طرح در استان‌هایی که حامی داشته، اجرا شده است.

رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد: داوران و مربیان سال گذشته هیچ پولی دریافت نکرده‌اند و ورزشکاران کرمانشاهی به استان‌های دیگر می‌روند و به‌عنوان ورزشکار سایر استان‌ها در تیم‌های دیگر مسابقه می‌دهند.

انتهای پیام/2700/ت20
برچسب ها:
آخرین اخبار