امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3758
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که موضع گیری این کشور در قبال سوریه هیچ تغییری نکرده و طرفین مناقشه داخلی در این کشور باید هرچه سریع‌تر از خشونت دست برداشته و پای میز مذاکره بنشینند.

لاوروف در تفسیر خبر برخی رسانه‌های لبنانی در این مورد که مواضع روسیه در قبال سوریه تغییر کرده، گفت: ما بر این تصور هستیم که در لبنان و سایر کشورهای منطقه سیاستمدارانی هستند که در مورد واقعیات در حال رخ دادن در سوریه دچار توهم بوده و آنها را به رای خود تفسیر می‌کنند. مسلما چنین مسئله‌ای در هر کشوری وجود دارد. ولی در اینجا باید تاکید کنم که هیچ تغییری در مواضع ما در قبال اوضاع سوریه رخ نداده است.

وزیر خارجه روسیه یادآور شد که مقامات مسکو از ابتدای آغاز مناقشات داخلی در سوریه، طرف هیچیک از طرفین درگیری در این کشور را نگرفته و از تمامی آنها خواستند تا از خشونت دست برداشته و برای حل و فصل مشکلات پای میز مذاکره بنشینند و اکنون هم همین نظر را داشته و تمامی تلاش ما در این راستا جهت گیری شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها