امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3759
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 153
مصطفی کشکولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه عرضه بنزین یورو 4 تا یک ماه دیگر در 3 شهر ...

مصطفی کشکولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه عرضه بنزین یورو 4 تا یک ماه دیگر در 3 شهر تهران، کرج و اراک آغاز می‌شود، گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در وزارت نفت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مقرر شده است تا عرضه بنزین یورو 4 در اولین قدم در 3 شهر بزرگ کشور آغاز و در ماه‌های آینده نیز این نوع بنزین رفته رفته در کل کشور عرضه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه مقرر شده است این نوع بنزین در این 3 کلانشهر جایگزین بنزین معمولی شود، تصریح کرد: قیمت عرضه بنزین یورو 4 همانند بنزین معمولی و با نرخ 400 تومان است.

وی افزود: قرار نیست این نوع بنزین را به طور جداگانه در کنار دیگر انواع بنزین عرضه کرد زیرا مقرر شده است تا این نوع بنزین جایگزین بنزین معمولی شود. 

کشکولی گفت: با افزایش تولید این نوع بنزین تا پایان سال امیدواریم بتوانیم کلانشهرهای بیشتری را تحت پوشش عرضه قرار دهیم.

وی در پاسخ به سؤال فارس که پرسید خودروسازان در گذشته اعلام می‌کردند خودروهای تولیدی در سرتاسر کشور عرضه شده و تردد دارند اما بنزین یورو تنها قرار است تنها در چند کلانشهر معدود عرضه شود و عدم عرضه بنزین یورو 4 در شهرهای محل تردد این خودروها آسیب می‌زند، گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به شدت تحت فشار قرار داشت، زیرا آنها مدعی بودند شرکت ملی پخش آمادگی برای عرضه این نوع بنزین را ندارد و ما تصمیم گرفتیم که بنزین یورو 4 را در قدم اول در این 3 کلانشهر عرضه و به ترتیب تا پایان سال کلانشهرهای بیشتری را تحت پوشش این نوع بنزین قرار دهیم.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها