امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3760
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی معاون سابق رئیس‌ جمهور در مسجد الهادی و جمع مردم منطقه محروم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روح‌الله احمدزاده کرمانی معاون سابق رئیس‌ جمهور در مسجد الهادی و جمع مردم منطقه محروم شلنگ‌آباد اهواز با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص رفتار کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: یکی از مهمترین رفتارهای کاندیداهای ریاست جمهوری دوره یازدهم تبعیت محض از ولایت فقیه، توجه ویژه به مردم خصوصا مناطق محروم، عدالت محوری و نفی جریان فتنه و جریان انحرافی است.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی با نثار خون هزاران شهید ایجاد شده است، افزود: مردم محروم و طبقات کم برخوردار جامعه نقش بسیار مهمی در تشکیل حکومت اسلامی و اداره جنگ داشتند، از این رو دولت‌ها در نظام اسلامی موظف به توجه هر چه بیشتر به طبقات محروم جامعه هستند.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نامگذاری سال 92 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه ا قتصادی خاطرنشان کرد: حماسه سیاسی تنها به دست مردم رقم خواهد خورد و بهترین کمکی که مردم می‌توانند در رقم خوردن حماسه سیاسی ایفا کنند، توجه به منویات مقام معظم رهبری است.

عضو کابینه دولت دهم در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به مهمترین مشکلات مردم اضافه کرد: گرانی، تورم، آشفتگی بازار و نوسات قیمت، از مهمترین مشکلات موجود در جامعه است که این مشکلات معیشتی، بیشتر متوجه طبقات محروم جامعه است، بنابراین دولت یازدهم باید مهمترین برنامه‌اش کاهش قیمت‌ها و رفع مشکلات معیشتی مردم باشد.

احمدزاده کرمانی با اشاره به تحریم‌ها یادآور شد: به طور طبیعی بخشی از گرانی‌ها به تحریم‌ها بازمی‌گردد، اما بخش دیگری از گرانی‌ها و نوسات قیمت کالاها در بازار، به سوء مدیریت و عدم توانایی در کنترل بازار مربوط است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر کشور در حوزه کشاورزی خاطرنشان کرد: برخی از استان‌های ما از ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی برخوردار هستند که با برنامه‌ریزی مناسب و توجه به موضوع کشاورزی در این استان‌ها، می‌توان تولید را افزایش و سطح معیشتی مردم را بهبود بخشید.

رئیس سابق سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری در ادامه صحبت‌های خود با انتقاد از وضعیت بهداشت و درمان در برخی از نقاط کشور نیز گفت: برنامه‌ریزی‌های دولت باید به گونه‌ای باشد که همه از امکانات مساوی و برابر در حوزه بهداشت و درمان برخوردار باشند.

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری همچنین با انتقاد شدید از دعواهای سیاسی و جنجال‌های بی‌اساس در کشور تصریح کرد: دولت منتخب، به جای دامن‌ زدن به دعواهای بی‌اساس سیاسی و جنجال‌های بی‌مورد، باید به طور جدی به فکر معیشت مردم باشد.

استاندار سابق فارس همچنین ادامه با اشاره به روش‌های کنترل بازار بیان کرد: مدیران در هر منطقه از جمله استانداران و فرمانداران و متولیان بازار باید خود به صورت شخصی در بازار حضور یافته و در فرصت‌های مناسب و به طور سرزده قیمت‌ها را بررسی کنند.

وی همچنین با انتقاد از وضعیت اجاره بها و مسکن نیز گفت: به نظر من قانون مالک و مستأجر باید اصلاح شود، چراکه در حال حاضر هیچ مبنایی برای افزایش اجاره بها وجود ندارد.

احمدزاده کرمانی با اشاره به مقاومت مردم استان خوزستان در هشت سال دفاع مقدس افزود: استان خوزستان و شهر اهواز نماد مقاومت و ایثار در جامعه است و خون هزاران شهید این منطقه و شهدای سراسر ایران، کشور را بیمه کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها