امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37641
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 102
محمد فیروزی نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خلق ...

محمد فیروزی نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، بر لزوم خلق حماسه اقتصادی پس از آن رویداد بزرگ تاکید کرد.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط اقتصادی کشور بایستی پویایی و جهش در این حوزه ایجاد کنیم، تحقق چنین مهمی را حرکت قوای سه‌گانه و سازمان‌های مرتبط کشور در راستای حماسه اقتصادی عنوان کرد.

نماینده مردم نطنز ادامه داد: مجلس شورای اسلامی با رای اعتماد خود به وزرا نشان داد آمادگی کاملی برای عملی کردن شعار سال بخصوص بخش اقتصادی‌اش دارد.

فیروزی با بیان اینکه دولت باید هم اکنون مباحث اقتصادی را در دستور کار قرار داده و برای تحقق حماسه اقتصادی بکوشد، تصریح کرد: سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی باید در مسیر تحقق شعار سال گام بردارند و این اقدام را بدون شعارزدگی و هر گونه برخوردهای غلط انجام دهند.

وی حل پایه‌ای و هدفمند مشکلات موجود و توجه به تولید داخلی را از جمله الزامات تحقق حماسه اقتصادی دانست و اضافه کرد: مجلس با رای اعتماد بالای خود به وزاری اقتصادی  نشان داد برای تحقق شعار سال آماده است؛ البته نمایندگان مجلس در آینده در این زمینه گام‌های محکم‌تری برخواهند داشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس از دولت خواست که به گام مثبت مجلس در زمینه حماسه اقتصادی پاسخی مطلوب دهد و با ارائه برنامه‌های مطلوب و هدفمند در این زمینه بکوشد.

وی در پایان از لزوم تعامل دولت و مجلس و 2 طرفه بودن این رابطه سخن گفت و این مهم را لازمه تحقق حماسه اقتصادی عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها