امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37647
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 سامانه هوشمند نظارت بر نگهداشت شهر با حضور شهردار منطقه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 سامانه هوشمند نظارت بر نگهداشت شهر با حضور شهردار منطقه، معاون امور مناطق سازمان بازرسی، جمعی از معاونین و مدیران رونمائی شد. سامانه فوق دارای قابلیت نمایش دقیق موقعیت جغرافیائی بر اساس جی پی اس، آدرس دقیق روی نقشه هوائی، ثبت عکس از محل مورد نظر، ثبت دقیق روز و ساعت بازدید و ایجاد هر گونه توضیح اضافه برای بازدید مورد نظر  است.
از مزیتهای این سامانه می توان به امکان کنترل وضعیت نگهداشت شهر به صورت آنلاین و مستمر و به تفکیک هر ناحیه توسط مدیران ارشد منطقه، امکان ارتباط تصویری زنده با مامور بازدید هر ناحیه جهت بررسی موضوع یا موضوعات مورد نظر و امکان رویت همزمان محل دقیق مامورین بازدید نواحی در سطح منطقه اشاره نمود.
از این سامانه می توان جهت کنترل انجام و یا عدم انجام پیامهای 137، کنترل بازدیدهای میدانی شهرداران نواحی و هر گونه عملیلت نظارتی مرتبط با موضوعات نگهداشت شهر استفاده کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها