امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37655
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه ایرش تایمز هند، پلیس هند از تجاوز گروهی به یک دختر 22 ساله خبرنگار در یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه ایرش تایمز هند، پلیس هند از تجاوز گروهی به یک دختر 22 ساله خبرنگار در یک کارخانه نساجی متروکه در اطراف بمبئی پایتخت اقتصادی این کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، این تجاوز گروهی یادآور تجاوز گروهی دسامبر سال گذشته به یک دختر دانشجو است که منجر به اعتراضات سراسری چند روزه در هند شد.

این دختر 22 ساله که خبرنگار-عکاس یک مجله محلی است دچار جراحت نیز شده است و هم اکنون در بیمارستان تحت درمان قرار دارد و شرایط جسمی وی مساعد است.

پلیس هند می‌گوید؛ یکی از 5 مظنون این تجاوز گروهی که یک مرد 20 ساله است بازداشت شده است و پلیس در جستجوی بقیه تجاوز کاران است.

به گفته پلیس هند، این اتفاق ساعت 7 صبح پنج شنبه به وقت محلی در یک کارخانه متروکه نساجی در اطراف بمبئی رخ داده است.

این دختر 22 ساله به همراه یک همکار مرد خود برای تهیه گزارش و عکس از این کارخانه به آنجا مراجعه کرده بوده که گرفتار 5 مرد متجاوز می‌شود.

گفته می‌شود که همکار قربانی نیز با متجاوزان همدستی کرده است.

بروز این تجاوز باعث خشم رسانه‌های محلی و روزنامه نگاران و شماری از مردم بمبئی شده است. معترضان با تجمع و حمل پلاکاردهایی خواستار اشد مجازات برای متهمان شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها