امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37695
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 46
ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز ...

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز جلسات علنی پارلمان از فردا و پس از یک هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، اظهار داشت: مجلس از فردا طی دو هفته کاری، جلسه علنی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بر این اساس مجلس از 2 تا 15 شهریورماه در 2 هفته کاری، شش جلسه علنی خواهد داشت، افزود: پس از پایان این دو هفته، نمایندگان مجلس برای سپری کردن دور دوم تعطیلات تابستانی، جلسه علنی نخواهند داشت.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: طی دو هفته تعطیلات تابستانی که از 16 تا 29 شهریورماه خواهد بود، بازسازی صحن خانه ملت انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی این است که در این دو هفته، بازسازی صحن خانه ملت انجام شود و به اتمام برسد اما اگر طی این دو هفته، بازسازی‌ها به پایان نرسید، جلسات علنی مجلس از 30 شهریورماه تا زمانی که بازسازی به پایان برسد، در محل مجلس قدیم برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، پارلمان از 22 تیر تا 25 مرداد طی پنج هفته کاری، جلسه علنی داشت و در این مدت علاوه بر برگزاری مراسم تحلیف حسن روحانی رئیس‌جمهور در روز 13 مردادماه، صلاحیت و برنامه‌های دولت یازدهم و کابینه پیشنهادی روحانی را مورد بحث و بررسی قرار داد و در نهایت رأی اعتماد به 18 وزیر پیشنهادی روحانی انجام شد و وکلای ملت با ورود 15 وزیر پیشنهادی به کابینه یازدهم موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها