امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37697
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 52
سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به رأی ...

سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به رأی بالای مجلس به وزرای اقتصادی کابینه گفت: دولت باید در راستای حل مشکلات اقتصادی، در مرحله اول و در کوتاه‌مدت نسبت به کاهش فشار اقتصادی بر مردم اقدام کند و گرانی افسار‌گسیخته در کشور که معلول عدم نظارت صحیح است مرتفع شود و در برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت خود نیز به حل سایر مشکلات در حوزه اقتصادی بپردازد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق حماسه اقتصادی و حل مشکلات این حوزه، دولت باید فضا را برای رقابت مناسب بخش خصوصی فراهم کند، افزود: تا زمانی که در فعالیتهای مربوط به بازار از مردم کمک گرفته نشود، دولت به تنهایی قادر نخواهد بود در این حوزه حضوری موفق داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: رأی بالای نمایندگان به وزرای اقتصادی دولت از برداشتن گامهای مثبت در این حوزه نوید می‌دهد و مجلس همانطور که در جریان رأی اعتماد آمادگی خود را برای حل مشکلات اقتصادی اعلام کرد چنان‌چه در مراحل بعدی نیز دولت از مجلس کمک بخواهد، نمایندگان آمادگی لازم برای کمک به دولت را دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها