امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37726
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، «سمیر جعجع» رئیس حزب «نیروهای لبنانی» در نامه‌ای سرگشاده از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، «سمیر جعجع» رئیس حزب «نیروهای لبنانی» در نامه‌ای سرگشاده از «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا در سوریه وارد عمل شود و از ادبیات این نامه بر می‌آید که وی خواستار دخالت نظامی باشد.

وی در این نامه نوشت: آمریکا به تعهدات خود عمل کرد و مقابل تمام اشکال استبداد ایستاد و آن را شکست داد. اما هنوز برخی طاغوت‌ها وجود دارند. نیروهای نظام سوریه به رهبری «بشار اسد» رئیس‌جمهور این کشور در حال پاکسازی نژادی، کشتار جمعی، شکنجه برنامه‌ریزی شده (حتی علیه کودکان) و تخریب شهرها با ساکنان آن است و کار به همین‌جا ختم نشده و از گازهای کشنده اعصاب در سوریه استفاده شده که به قربانی‌شدن تعداد زیادی از شهروندان سوری منجر شده است. به این ترتیب از خط قرمز نیز که شما درباره آن هشدار داده بودید، تخطی شده است.

جعجع در ادامه تاکید کرد: اهمال آمریکا و جهان آزاد در اتخاذ موضع یا نشان دادن واکنش در قبال آنچه که در سوریه روی می‌دهد، به فروپاشی و نابودی کامل تمام اصول و عقائد منجر می‌شود.

وی افزود: میلیون‌ها قربانی سوری در فهرست انتظارند و برای آنها هنوز جای امید هست. این امید در این مسئله نمایان می‌شود که فرماندهی نیروهای مسلح آمریکا باید به وظیفه خود عمل کند.

وی نامه خود را با اسم خدا و خیر برای تمام بشریت به پایان رساند و گفت: کاری کنید.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها