امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37731
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سیدمحمد جواد شوشتری، مدیرعامل سازمان زیباسازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سیدمحمد جواد شوشتری، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر از حمایت و مشارکت در جشنواره نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) خبر داد و گفت: از مجید مجیدی تشکر می‌کنم که مشارکت شهرداری را در این جشنواره پذیرفت. در این زمانه که هجمه به دین مبین اسلام را از هر سو شاهد هستیم و دنیا سعی می‌کند هر حرکت خشنی را به مسلمانان نسبت بدهد، ساخت فیلم پیامبر اسلام (ص) توسط مجید مجیدی بهانه‌ای شد تا ما این حرکت را ادامه دهیم.

وی افزود: ما معتقدیم در چنین حرکت‌هایی که پای زیبایی‌شناسی در میان است باید آثار آن در مکانی به ظهور برسند و چه جایی بهتر از سطح شهر، ما بنا داریم آثار منتخب جشنواره نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) را در ایستگاه‌های مترو و اتوبان‌ها نصب کنیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی ادامه داد: ما برای این جشنواره یک دور نما داریم و بر همین اساس نیز این جشنواره با مطالعه بسیار و با دورنمایی کلی شکل گرفته است. ما قصد داریم که این رویداد فرهنگی و هنری ادامه داشته باشد و بر همین اساس دبیرخانه دائمی این جشنواره را تاسیس خواهیم کرد. سازمان زیباسازی در پی این است که این جشنواره بتواند جای خود را در جهان باز کند و فکر می کنم ما در جشنواره نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) هرآنچه که به لحاظ مادی و معنوی خرج کنیم در برابر سرمایه، اسلام ستیزان و هجمه‌های که وجود دارد هیچ چیز نیست. اما ما اطمینان ویژه‌ای به اعتقاد هنرمندان‌مان داریم و با اتکا به این توانایی در برابر این هجمه خواهیم ایستاد.
ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره ﺑﯿﻦ‌اﻟﻤﻠﻠﯽ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮ اﮐﺮم (ص) ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع ﻃﺮاﺣﯽ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ (ﻟﻮﮔﻮﺗﺎﯾﭗ/logotype) «ﻣﺤﻤﺪ (رﺳﻮل اﷲ) » ﺑﺮﮔﺰار ﻣﯽ شود.
این جشنواره به ریاست ﻣﺠﯿﺪ ﻣﺠﯿﺪی و به دبیری اﺑﺮاﻫﯿﻢ ﺣﻘﯿﻘﯽ برگزار می شود. اﺑﺮاﻫﯿﻢ ﺣﻘﯿﻘﯽ، ﺻﺪاﻗﺖ ﺟﺒﺎری، ﺟﻠﯿﻞ رﺳﻮﻟﯽ، ﺣﺒﯿﺐ اﷲ ﺻﺎدﻗﯽ، ﻣﺴﻌﻮد ﻧﺠﺎﺑﺘﯽ، ﺻﺎدق ﻗﺮه ﻣﺼﻄﻔﯽ از ﺗﺮﮐﯿﻪ و ﻣﺄﻣﻮن ﺳﮑﺎل از آﻣﺮﯾﮑﺎ نیز هیات داوران این رویداد هنری هستند.
علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره می توانند آثار خود را به صورت ﮐﺎﻟﯿﮕﺮاﻓﯿﮏ (Calligraphic) ﯾﺎ ﺧﻮﺷﻨﻮﯾﺴﺎﻧﻪ/ آﯾﮑﻮﻧﯿﮏ (Iconic) ﯾﺎ ﺗﺼﻮﯾﺮی (ﺷﻤﺎﯾﻠﯽ)/ ﺗﺎﯾﭙﻮﮔﺮاﻓﯿﮏ (Typographic) ﯾﺎ ﺣﺮوﻓﭽﯿﻨﺎﻧﻪ، (ﻣﻨﻄﻖ ﺣﺮوﻓﭽﯿﻨﯽ)/ ﻫﻨﺪ راﯾﺘﯿﻨﮓ (Handwriting) ﯾﺎ دﺳﺖ ﻧﻮﯾﺴﺎﻧﻪ به این جشنواره ارسال کنند.

ﺷﺮﮐﺖ در ﺟﺸﻨﻮاره ﺑﺮای ﻋﻤﻮم ﻫﻨﺮﻣﻨﺪان آزاد اﺳﺖ و کلیه هنرمندان می توانند ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ «ﻣﺤﻤﺪ (رﺳﻮل اﷲ)» را ﺑﺎ اﻟﻔﺒﺎی ﻓﺎرﺳﯽ– ﻋﺮﺑﯽ ﯾﺎ ﻧﺎم ﻣﺒﺎرک «Mohammad» ﺑﺎ ﺣﺮوف اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﻃﺮاﺣﯽ کنند.

آﺧﺮﯾﻦ ﻣﻬﻠﺖ ارﺳﺎل به این جشنواره 26 شهریورماه و علاقمندان برای ثبت نام در این جشنواره و مشاهده فراخوان می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی: www.mohammad-institute.com مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها