امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 37751
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 60
جواد آریان‌منش نماینده مردم مشهد در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان ...

جواد آریان‌منش نماینده مردم مشهد در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه دولت باید برنامه‌های اقتصادی کشور را در 3 بخش کوتاه‌مدت،‌ میان مدت و بلندمدت مورد توجه قرار دهد، گفت: بعضی از مشکلاتی که در اقتصادی کشور ما وجود دارد، مشکلات دیرینه‌ای است که حتی ریشه آن‌ها به قبل از انقلاب برمی‌گردد.

وی افزود: اقتصاد تک محصولی و اتکاء شدید به نفت، ریشه بسیاری از مشکلات اقتصادی است و ساماندهی این مشکل در کوتاه مدت میسر نیست و نیازمند برنامه‌ای بلندمدت است.

نماینده سابق مشهد در مجلس با بیان اینکه بعضی از مشکلات اقتصادی کشورمان مانند عدم اجرای کامل قانون سیاست‌های اصل 44، واگذاری‌ها به بخش خصوصی،‌ توانمندسازی بخش خصوصی و تعاونی با برنامه‌هایی در میان‌مدت قابل حل است، گفت: از دولت انتظاری نیست که مشکلات ریشه‌ای، بلندمدت و میان مدت را خیلی سریع برطرف کند، زیرا این مسائل نیاز به زمان دارد.

آریان‌منش با بیان اینکه برخی از مشکلات اقتصادی موجود در کوتاه مدت قابل حل است، خاطر نشان کرد: تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با قیمت مناسب جهت پیشگیری از آسیب‌های وارده به خانواده‌ها از اولویت‌های فوری و اصلی اقتصادی دولت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دولت در کوتاه مدت نیازهای اولیه مردم را با تسهیلات ویژه‌ای برطرف کند و در مراحل بعدی مشکلات مربوط به تولید، اشتغال،‌ تورم و وابستگی شدید به نفت را با برنامه‌های میان مدت و بلند مدت، مورد اهتمام جدی قرار دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها